Produkter

Hovedkontor Oslo

Ordrekontor / bestilling / administrajon
E-post: clemco@clemco.no
Tel.: 23 12 51 20
 
Per Magne Pedersen, salgssjef
per@clemco.no
917 08 133
 
Geir Berget, produktsjef
geir@clemco.no
480 49 095
 
Jon Garvåg, kundeservice / ordremottak og IT
jon@clemco.no
920 14 884
 
Carl A. Gulbranson, daglig leder
carl@clemco.no
908 43 090
 
Kai Grønseth, prosjektsalg / forretningsutvikling
kai@clemco.no
908 44 285
 
Bente Nilsen Ruud, lager- og logistikk
bente@clemco.no
909 87 695
 
Steinar Mengaaen, regnskap 
steinar@clemco.no 
909 87 654
 
Geir Klatran, lager
lager@clemco.no
909 87 679
 
John-Eric Ignacio, lager / service
lager@clemco.no
909 87 679