Produkter

Hovedkontor Oslo

Ordrekontor / bestilling / administrajon
E-post: clemco@clemco.no
Tel. 23 12 51 20
 
Per Magne Pedersen, salgssjef
E-post: per@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 24 - Mob tel: 917 08 133
 
Geir Berget, produktsjef
E-post: geir@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 25 - Mob tel: 480 49 095
 
Jon Garvåg, kundeservice / ordremottak og IT
E-post: jon@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 26
 
Kai Grønseth, daglig leder
E-post: kai@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 21 - Mob tel: 908 44 285
 
Bente Nilsen Ruud, lager- og logistikk
E-post: bente@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 22
 
Marianne Vestre Grønseth, sekretær og personal
E-post marianne@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 27 - Mob tel: 468 45 115
 
Steinar Mengaaen, regnskap
E-post: steinar@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 23
 
Geir Klatran, lager
E-post: lager@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 28
 
John-Eric Ignacio, lager, service
E-post: lager@clemco.no
Dir tel: 23 12 51 28